Pozostałe

Wybór mebli oraz inne rozwiązania przydatne w aranżacji garderoby

Off 6
Wybór mebli oraz inne rozwiązania przydatne w aranżacji garderoby
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jak urządzić garderobę?
Garderoba to miejsce, w którym przechowujemy wszelkie swoje stroje. Wcale nie musi być nią wielki pokój, żeby utrzymać tam odpowiedni porządek. Jednakowo dobrze możemy na nią przeznaczyć wnękę w ścianie w sypialni. Możemy ją wówczas odseparować drzwiami przesuwnymi od pokoju i wciąż będzie ona bardzo dobrze sprawować swoje zadanie.

Jak urządzić wnętrze garderoby?
Wnętrze garderoby zależne jest przede wszystkim od tego, co chcemy tam przechowywać. Wybór o tym, czy potrzebujemy dużo drążków z wieszakami, półek czy szuflad, zależy od tego, jakiego rodzaju rzeczy posiadamy. Decydując o meblach do garderoby powinniśmy pod uwagę wziąć też to, czy potrzebne nam dodatkowe miejsce na jakieś sprzęty, takie jak żelazko bądź deska do prasowania.

rewelacyjnym wyborem do niedużej garderoby jest kupno szafy na wymiar. Jest to bardzo dobra metoda na zmaksymailzowanie przestrzeni na swoje ubrania oraz przeróżne dodatki. Dobrze jest zdecydować się na zakup mebli na wymiar oferowanych przez firmę Komandor, która słynie z wytwarzania niezwykle pakownych szaf ubraniowych. Warto przemyśleć również zakup szafy narożnej, która umożliwi powiększenie dostępnej przestrzeni do przechowywania.

Drzwi przesuwne pozwolą zaoszczędzić miejsce
Kolejnym rozwiązaniem, które pozwoli na zwiększenie przestrzeni użytkowej w swojej garderobie będzie zamontowanie drzwi przesuwnych. Będzie to rewelacyjna decyzja. Przez zastosowanie drzwi przesuwnych zaoszczędzimy nawet do 8 m2 powierzchni, która jest potrzebna do uchylenia tradycyjnych drzwi. Możemy postawić na gotowe rozwiązania bądź na drzwi przesuwne na wymiar oferowane np. przez firmę Komandor.

Zadbaj o dobre oświetlenie
Nie można zapominać, że właściwe meble w garderobie to nie wszystko. Musimy zadbać też o oświetlenie. Powinno ono docierać do wszelkich półek i zakątków pokoju. W przypadku dużych przestrzeni powinniśmy skupić się również na oświetleniu punktowym, ponieważ oświetlenie ogólne może nie być odpowiednie do zapewnienia właściwej ilości światła. Dobrze jest rozważyć nabycie LED-ów. Wykorzystują one bardzo mało energii i można zamontować je w najróżniejszych miejscach, ponieważ mają one najróżniejsze formy.

Nie zapomnij o dobrym lustrze
Istotny detal każdej garderoby stanowi lustro. Bardzo duża tafla nie tylko pomoże powiększyć optycznie pomieszczenie, ale także umożliwi nieograniczone oglądanie się podczas wybierania odzieży. Gdy Twoja garderoba jest niewielka, dobrze jest zdecydować się na lustro wiszące. Dobrą alternatywą dla niedużych powierzchni jest szafa z drzwiami przesuwnymi, na których umieszczone jest lustro.

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Budowa domu

    Jeżeli chodzi o kryteria oceny mieszkań i wymagań dotyczących miejsca zamieszkania na pewno zmieniają się one z wiekiem. Kiedy szukamy swoich pierwszych mieszkań zazwyczaj przez oddaloną od domu szkołę wymagania są mniejsze, wystarczy żeby mieszkanie spełniało podstawowe potrzeby i może być. Natomiast później, kiedy mamy już pracę i zakładamy rodzinę chcielibyśmy dla siebie więcej miejsca…

  • Rynek nieruchomości w Polsce

    Polski rynek nieruchomości w poprzednim roku wyróżniał się jeśli porównamy z rynkami nieruchomości krajów naszego regionu Europy. Wyróżniał się przede wszystkim wartością przeprowadzonych na nich transakcji oraz transparentności. Tegoroczny rok zdaniem specjalistów tego sektora gospodarki będzie przebiegać podobnie. Upłynie pod znakiem napływu kolejnych zagranicznych inwestorów oraz innych podmiotów. Polski rynek nieruchomości obok rynku rosyjskiego jest…