Artykuły, Felietony, Nowości, Porady, Teksty

Mieszkania „pod klucz”

Off 13
Mieszkania „pod klucz”
1 vote, 5.00 avg. rating (92% score)

Z uwagi na złą sytuacje na rynku nieruchomości , deweloperzy dwoją się i troją by zdobyć jak najwięcej klientów. Mimo, iż okres na kupowanie mieszkań jest w miarę dobry, ponieważ ceny sa nawet atrakcyjne, zainteresowanych jest jak na lekarstwo. Standardem wiec, staje się sytuacja, kiedy w ramach ceny mieszkania, sprzedający oferują wsparcie ze strony architektów. Mnóstwo jest ofert, w których każdy, kto kupi mieszkanie o określonym metrażu, otrzymuje w pakiecie możliwość konsultacji z architektem. Wszystko w cenie. Na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy, możemy zaobserwować również, ze przyszli właściciele mieszkań, mogą już w fazie budowy obiektu, decydować o wyglądzie swojego własnego M. Na pierwszym spotkaniu, określamy więc, ile chcemy pokoi, po której stronie świata ma być kuchnia, a w którym miejscu łazienka. Możemy również wybrać metraż poszczególnych pomieszczeń. Jeśli chcemy, by jedynym zamkniętym pokojem, była nasza przyszła sypialnia, nasze mieszkanie zostanie właśnie tak zaprojektowane. Podobna sytuacja dotyczy elementów wykończeniowych. Lokale mieszkalne w nowym budownictwie, możemy kupić w stanie surowym, ale również całkowicie wyposażone.

Oczywiście te w stanie surowym, sa kilkanaście procent tańsze, jednak zaleta jest, wprowadzić się do już urządzonego mieszkania. W wielu sytuacjach możemy wybrać rodzaj naszej podłogi. Czy to ma być parkiet, panele, płytki podłogowe, czy wykładzina dywanowa. Firma, która buduje mieszkania, ma w swojej ofercie mnóstwo materiałów wykończeniowych. Możemy nawet wybrać, jakie urządzenia sanitarne, chcemy mieć w naszej toalecie. Takie wyposażenie, „pod klucz” wiąże się z wyższa cena, jednak kiedy obliczymy całość, sa to normalne koszty, które musielibyśmy ponieść, gdybyśmy zdecydowali się na mieszkanie w stanie surowym. Dzięki możliwości wykonania wszystkich prac, równolegle z budowa, zyskujemy też na czasie. Nie musimy tez na własna rękę szukać firm remontowych, która podjęłaby się montażu wszystkich elementów.

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Wnętrza i ich aranżacje

    Wiele sklepów oferuje nam przeróżne możliwości aranżacji wnętrz. Co roku albo kilka razy do roku mamy możliwość zmieniać wystrój naszych mieszkań, w zależności od naszych zachcianek. Przykładem mogą być Święta Bożego Narodzenia oraz Święta Wielkanocne. Są co roku i co roku przystrajamy nasz dom innymi ozdobami. Wymyślamy piękne dekoracje świąteczne, żeby nadać naszym domom świątecznej…

  • Mieszkania „pod klucz”

    Z uwagi na złą sytuacje na rynku nieruchomości , deweloperzy dwoją się i troją by zdobyć jak najwięcej klientów. Mimo, iż okres na kupowanie mieszkań jest w miarę dobry, ponieważ ceny sa nawet atrakcyjne, zainteresowanych jest jak na lekarstwo. Standardem wiec, staje się sytuacja, kiedy w ramach ceny mieszkania, sprzedający oferują wsparcie ze strony architektów….